KURUMSAL

Özlem Turizm

SEVDİKLERİNİZE GÜVENLE ULAŞTIRAN YOLCULUĞUN GEÇMİŞİNDEN GÜNÜMÜZE…

 

2011 yılında Mehmet DOĞAN öncülüğünde Personel ve Öğrenci Taşımacılığı sektöründe hizmetlerine başlayan DOĞAN Ailesi2011 yılından itibaren     Mehmet DOĞAN tarafından kurumsallaşarak; Özlem Turizm Taşımacılık inş.otom.San.ve Tic.Ltd. Şti. ünvanı ile Gaziantep Özlem Turizm  Ailesi olarak  hizmetlerine devam etmektedir.

2011 yılından itibaren Pancarlı Mahallesi 13 Nolu cadde No: 12/B adresinde 180 m2 ‘lik Avrupa standartlarına uygun son derece modern ve nezih bir çalışma ortamında çalışmalarını kesintisiz devam ettirmektedir.

Faaliyet konusunda Uzman, Diksiyonu düzgün, çözüm odaklı yönetim kadrosuyla, Eğitimli ve Deneyimli Kaptan ve Rehber Personelleri ile  hizmetlerine devam eden Gaziantep Özlem Turizm ailesi, Kalitesini, Müşteri memnuniyetini % 100’e taşımayı hedeflemiş bir kuruluştur.

Gaziantep Özlem Turizm, Faaliyet konusunda hizmet sunduğu araçlarını sürekli olarak yenileyerek, 1,5 yaş ortalamasında genç bir araç filosu ve ekipmanlarına sahiptir.

Gaziantep Özlem Turizm VIP Taşımacılık ile Turizm Transfer Taşımacılığını, Ulaştırma Bakanlığının yönetmeliklerine uygun olarak D2 Yetki Belgesi ve B2 Yetki Belgesi ile yapmaktadır.Personel ve Öğrenci servislerini iseGaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirmektedir.

İLKE ve DEĞERLERİMİZ…

• Turizm Öğrenci ve Personel Taşımacılığı’nda Gaziantep’in önde gelen kuruluşu olmak
• Müşterinin ihtiyaçlarını doğru belirlemek, ihtiyaca en uygun çözümleri üretmek
• Hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak
• Ölçülebilir sonuçlar üreterek müşterilerine katma değer yaratmak
• Hizmet sonuçlarını izleyerek müşterilerine gerekli desteği vermek
• Sürekli gelişmeyi amaç edinerek günümüz teknolojisi ile uyum içerisinde müşteri memnuniyetini en üst noktaya taşımak ve Kalite Yönetim Sistemini uygulayarak etkinliği sürekli iyileştirmek
• Nitelikli Personeli ile yasalara,çevreye ve insana saygıyı ön planda tutan bir anlayışla,zamanında ilkeli ve güvenilir hizmet sunmak

• ‘ Müşteri her zaman haklıdır ’ İlkesini sonuna kadar uygulamak…...

  • Özlem TurizmMisyon Gaziantep Özlem Turizm’ e duyulan güveni asla sarsmadan sektördeki pazar payımızı arttırmak ve bölgenin sayılı firmaları arasında yer almak.
  • Özlem TurizmVizyon Başarının ancak birlikte ve sistemli çalışmayla olabileceğine inanırız.İşin hilesi dürüstlüktür. Hiç bir zaman vazgeçmeyeceğiz
  • Özlem TurizmKalite Politikası Gaziantep Özlem Turizm Personeli ile birlikte bütünleşik bir şekilde yöneterek, Öğrenci ve Personel servisi sektöründe kalite açısından öncülüğümüzle örnek bir kuruluş olmak için tüm gücümüzle çalışırız..