Personel Taşıma

KONFOR VE YENİLİKLERİN ÖNCÜSÜ …

Gaziantep Özlem Turizm, 2001 yılından bugüne zamanın önemli olduğu günümüzde,hizmet verdiğimiz Özel Sektördeki Firmalarımız,Kamu Kurumları ve Değerli Şirketlerimizin personellerini zamanında, güvenli ve konforlu ulaşımını sağlamak amacıyla Personel Servisi Taşımacılığı yapmaktadır.

Personel Servislerinde , dakikliğin kaliteyle birleşerek oluşturduğu hizmetin, sorumluluk gerektirdiği bilincinde olan Gaziantep Özlem Turizm ailesi “ Zaman Sizin İçin Önemli ise Biz Buradayız” sloganıyla eğitimli sürücüleri , uzman kadrosu, konforlu ve yönetmeliklere uygun donanımlı, son model araçlarıyla hizmet vermeyi ilke edinerek, Personel Taşımacılığını yüksek kalitelere taşıyan öncü firmalardan olmuştur.

Personel Taşımacılığını yüksek kaliteye taşıyan Gaziantep Özlem Turizm, ISO 9001 : 2008 Kalite Yönetim Sistemi ve ISO 10002 : 2004 Müşteri Memnuniyeti Belgelerini de alarak,hizmet verdiğimiz Şirketlere ve Personelinize seyahat kalitesinin; Müşteri Memnuniyetini % 95 oranlarına çıkarmıştır.

Personel Servislerinde Gaziantep Büyükşehir Belediyesi bünyesindeki UKEMO nun belirlediği S Plakalı servis araçları ile taşımacılığı gerçekleştirmektedir.